• Aj učitelia sa musia vzdelávať...

• Doba je rýchla, čoraz modernejšia a technológie sa vyvíjajú  neudržateľným tempom. V stredu 4. októbra 2023 sa zúčastnili naši učitelia Ing. Bagín, Ing. Danko a Ing. Dusík školenia v závode KIA Slovakia v Žiline. Hlavnou témou školenia bol vplyv CO2 na prírodu a spôsob, ako sa s tým môžeme vysporiadať postupným zavádzaním elektromobilov. Prešli si aj časťou prevádzky, kde videli proces zmontovania auta.

• Významný ilustrátor na besede so žiakmi odboru Multimédiá

• V zaplnenej divadelnej sále v Mestskej knižnici  v Piešťanoch sa v stredu 4.októbra 2023 konala beseda spojená s výstavou, ktorej sa zúčastnili žiaci druhého a tretieho ročníka  odboru Multimédiá. Matúš Maťátko - známy slovenský ilustrátor sa venuje veľkoplošnej grafike, ilustrácii a maľbe. Na začiatku zaujímavo odpovedal na otázky o svojich začiatkoch umeleckej tvorby, o svojej terajšej práci, aj o práci na ilustráciách knižiek. Neskôr odpovedal na zvedavé otázky. Po skončení besedy si študenti prezreli výstavu jeho prác.